Proteklog vikenda u Čakovcu je odigran 3. krug hrvatskog kupa za juniore i 2. krug za seniore.  Barbara Janičić osvojila je 2 zlata u juniorskoj konkurenciji, pojedinačno i u ženskim parovima sa suigračicom Sunčicom Sertić iz Zagreba.

Druga naša igračica Dora Šurković zauzela je 6. mjesto u pojedinačno juniorskoj konkurenciji. Drugog dana turnira igrala se seniorska konkurencija u kojoj je Barbara imala najviše uspjeha od naših igrača. U pojedinačnoj konkurenciji zauzela je 5. mjesto izgubivši samo jedan meč od kasnije pobjednice turnira.

U istoj konkurenciji Nikolina Kabiček je osvojila 11., a Dora Šurković 12. mjesto. Kod seniora Lukša Zlošilo je zauzeo 15. mjesto pojedinačno, dok je u mješovitim parovima s Barbarom završio na 14. mjestu. – stoji u objavi Badmintonskog kluba Dubrovnik.