U županijskom derbiju desetog kola 3. Hrvatske nogometne lige – skupina jug između GOŠK Dubrovnika 1919. i lidera Nogometnog kluba Jadran Luka Ploče uspješniji su bili gosti rezultatom 2:0.

Pogotke za gostujuću momčad postigli su Luciano Lovrić u 61. i Abel Kalfić u 92. minuti utakmice. Treba istaknuti kako je GOŠK Dubrovnik 1919. u prvom poluvremenu bio bolja momčad, a u 29. minuti nije iskoristio udarac s bijele točke. Najbolji strijelac dubrovačke momčadi, Baldo Cicijelj nije uspio pogoditi pored vratara Marka Čaglja.

Današnjom pobjedom momčad iz Ploča nakon deset odigranih kola drži prvo mjesto 3. Hrvatske nogometne lige – jug s 24 boda dok je GOŠK Dubrovnik 1919. na 12. mjestu s 10 osvojenih bodova.

Sutra igraju: Sloga – Primorac (BNM), Urania – Kamen, Neretvanac – RNK Split, BŠK Zmaj – Neretva.