Nogometni klub GOŠK Dubrovnik 1919. u posljednjem kolu 3. Hrvatske nogometne lige – južna skupina odigrao je bez pobjednika (2:2) protiv Nogometnog kluba Croatia Zmijavci koja je tražila pobjedu za prvo mjesto i plasman u 2. HNL.

Na stadionu u Lapadu igrači trenera Milana Petrovića poveli su u 25. minuti preko Antonia Smrdelja, no gosti su u 65. minuti došli do preokreta (1:2). Nakon toga uslijedio je crveni karton Šimuna Horvata, no unatoč tome Baldo Cicijelj bio je siguran s bijele točke u 83. minuti što je ujedno bio i konačan rezultat.

GOŠK Dubrovnik 1919. je sezonu zaključio na visokom šestom mjestu u poretku 16 klubova s omjerom 12 pobjeda, 8 remija i 10 poraza uz gol razliku 42-34. Treba posebno istaknuti da momčad Milana Petrovića u posljednjih devet utakmica nije poražena!

Prvo mjesto osvojio je Junak iz Sinja s 55 osvojenih bodova, dva više od drugoplasirane Croatie i Primorca BNM.