U Beočinu (Novi Sad) od 25. do 27. studenog odigrat će se turnir Europe Trophy – regija C na kojem će se natjecati 10 klubova.
Ždrijebom je određeno da će naši Pituri igrati u grupi A sa klubovima:
Olympiacos S.F.P. (Grčka), STK Banja Luka (Bosna i Hercegovina), ASD Marcozzi Cagliari (Italija) i SK Vydrany (Slovačka)
Prvi susret na turniru naši igrači odigrati će u petak u 11 sati sa favoriziranom momčadi cijelog turnira Olympiacos S.F.P. za kojeg su prijavljena naša dva reprezentativca: Andrej Gačina i Tomislav Pucar te engleski reprezentativac Liam Pitchard.
Drugi susret grupe A odigrati će se u petak u 17 sati, a naše mladiće čeka ogled sa momčadi STK Banja Luka.
U subotu Pituri će odigrati dva susreta i to prvi u 9:30 sa momčadi ASD Marcozzi Cagliari te u 14:30 sati sa momčadi SK Vydrany.
Ovisno o ostvarenom rezultatu iz grupnog natjecanja u nedjelju s početkom u 11 sati odigrati će se susreti za plasman od petog do devetog mjesta.
U nedjelju u 15 sati odigrati će se susreti za plasman od prvog do trećeg mjesta.
Tri najuspješnije momčadi sa turnira u Beočinu (regija C) plasitati će se u finalno natjecanje Europa Trophy na kojima će se pridružiti najuspješnije momčadi sa turnira u regiji A i turnira regije B.
Naša momčad u četvrtak putuje za Novi Sad u sastavu: Miho Simović, Filip Čipin, Tomislav Japec, Vedran Đurđević.
RASPORED NATJECANJA GRUPE A i GRUPE B – BEOČIN (25. – 27. 11. 2022.)
Grupa A/R1 | petak, 25.11.2022.| 11:00
Olympiacos S.F.P. (GRE) vs STK “Libertas Marinkolor” (CRO)
STK Banja Luka (BIH) vs ASD Marcozzi Cagliari (ITA)
Grupa A/R2 | petak, 25.11.2022.| 17:00
STK “Libertas Marinkolor” (CRO) vs STK Banja Luka (BIH)
SK Vydrany (SVK) vs Olympiacos S.F.P. (GRE)
Grupa A/R3 | subota, 26.11.2022.| 9:30
STK Banja Luka (BIH) vs SK Vydrany (SVK)
ASD Marcozzi Cagliari (ITA) vs STK “Libertas Marinkolor” (CRO)
Grupa A/R4 | subota, 26.11.2022.| 14:30
ASD Marcozzi Cagliari (ITA) vs Olympiacos S.F.P. (GRE)
STK “Libertas Marinkolor” (CRO) vs SK Vydrany (SVK)
Grupa A/R5 | subota, 26.11.2022.| 19:00
SK Vydrany (SVK) vs ASD Marcozzi Cagliari (ITA)
Olympiacos S.F.P. (GRE) vs STK Banja Luka (BIH)
Grupa B/R1 | petak, 25.11.2022.| 11:00
APOEL (CYP) vs STK Starr Croatia (CRO)
STK Radnički Beočin (SRB) vs UTTC Raiffeisen Kennelbach (AUT)
Grupa B/R2 | petak, 25.11.2022.| 17:00
STK Starr Croatia (CRO) vs STK Radnički Beočin (SRB)
TJ Geolog Roznava (SVK) vs APOEL (CYP)
GRUPA B/R3 | subota, 26.11.2022.| 9:30
STK Radnički Beočin (SRB) vs TJ Geolog Roznava (SVK)
UTTC Raiffeisen Kennelbach (AUT) vs STK Starr Croatia (CRO)
Grupa A/R4 | subota, 26.11.2022.| 14:30
UTTC Raiffeisen Kennelbach (AUT) vs APOEL (CYP)
STK Starr Croatia (CRO) vs TJ Geolog Roznava (SVK)
Grupa B/R5 | subota, 26.11.2022.| 19:00
TJ Geolog Roznava (SVK) vs UTTC Raiffeisen Kennelbach (AUT)
APOEL (CYP) vs STK Radnički Beočin (SRB)
Nedjelja, 27.11.2022.| 11:00
POS. 5. G-A 3rd vs G-B 3rd
POS. 7. G-A 4th vs G-B 4th
POS. 9. G-A 5th vs G-B 5th
Nedjelja, 27.11.2022.| 15:00
POS. 3. Runner up G-A vs Runner up G-B
POS. 1. Winner G-A vs Winner G-B
IZVOR: STK Libertas Marinkolor