Malonogometaši Squarea u 21. kolu 1. Hrvatske malonogometne lige upisali su uvjerljivu pobjedu protiv MNK Osijek. U prepunoj dvorani Župe dubrovačke, igrači trenera Antuna Bačića, slavili su s čak 8:1. Iako je prvo poluvrijeme završilo 1:1, Square je u nastavku postigao čak sedam pogodaka te na taj način stigao do 13. ovosezonske pobjede.

Dva pogotka postigao je Haron Džanković, a po jedan su dodali Pele, Bruninho, Gašpar, Darrer i Perić dok je autogol postigao Nospak.

Dubrovačkim malonogometašima za potvrdu drugog mjesta treba još pobjeda u Šibeniku kod Crnice u slučaju da Futsal Dinamo nadigra Universitas. Posljednje kolo na rasporedu je u nedjelju, 13. travnja, a sve utakmice igraju se s početkom od 20 sati.