Protekla dva dana seniori, juniori i mlađi juniori Plivačkog kluba Jug nastupili su na mitingu Jadran Grand Prix u Splitu te među 397 natjecatelja iz 4 zemlje osvojili 7 medalja.

Mario Šurković osvojio je 2 zlata na 100m mješovito u apsolutnoj i B kategoriji te srebro na 100m slobodno u B kategoriji.

Michel Brassard osvojio je srebro u apsolutnoj te zlato u B kategoriji na 1500m slobodno.

Đivo Damić osvojio je broncu u B kategoriji na 1500m slobodno.

Marko Baletin osvojio je broncu u C kategoriji na 100 delfin.

Uz gore navedene, norme za nastup na zimskom državnom prvenstvu isplivali su: Đivo Matović, Katarina Matović, Katarina Nenadić, Karmen Fabris i Antonia Šurković.
Još su nastupili: Adriana Marinović, Rafaela Škrabo, Juraj Barčot, Bruno Damić, Paulo Brač i Toni Šarić.

Ovo im je bila prva provjera ove sezone.  Sljedeći nastup ovu kategoriju očekuje u Zagrebu (09. i 10.11.) kada će najbolji Jugovi plivači nastupiti na grad prix mitingu Mladost.
Već sljedeći vikend (02. i 03.11.) mlađi kadeti i početnici Juga nastupaju u Splitu na mitingu Zlatni dupin.