Jug Adriatic osiguranje oprostio se i od kalendarske godine 2023., pa onda i od ovosezonske Lige prvaka na najbolji način u sportu – pobjedom.

Suparnik iz Gruzije, momčad Dinama iz Tbilisija realno i nije mjerilo osobite kvalitete, te se nikako nije mogla nositi s našom momčadi. Neovisno tomu što je trener Vjekoslav Kobešćak primjerice odmarao Jokovića, što je prvi vratar Popadić bio na klupi, pa je punu minutažu dobio mladi Jurišić. Sjajne su ipak i ovakve prilike za mladiće poput Prkoče, Bjelopere, pa i Burđeleza, Vukojevića, Jurišića.

Samo je početak za Gospare bio malo lošiji, pa je tako Dinamo vodio recimo 3:1, a prva četvrtina završila rezultatom 5:5, ali bilo je i više nego jasno kako su to tek prolazne mini-nevere.

Prvi igrač susreta bio je Amerikanac Hannes Daube koji je postigao čak 7 golova, piše na stranici Hrvatskog vaterpolskog saveza.