Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja igrat će sutra za peto mjesto na finalnom turniru LEN Lige prvaka koji se igra u Beogradu. Oni su u polufinalnoj utakmici za poredak od petog do osmog mjesta pobijedili francuskog prvaka Marseille 16:13 (1:1, 6:4, 5:5, 4:3).

Klučni trenutak zbio se dvije minuta prije kraja druge četvrtine kada je Popadić, kod rezultata 3:5 obranio peterac Vukičeviću nakon čega su jugaši do kraja četvrtine postigli čak četiri pogotka i pobjegli na, pokazalo se nedostižnih plus dva.

Listu strijelaca predvodio je Alex Papanastasiou s pet postignutih pogodaka, po dva su dodali Loren Fatović, Xavi Garcia, Daniil Merkulov i Hrvoje Benić, dok su se Alex Obert, Marin Tomasović i Paulo Obradović po jednom upisali u listu strijelaca.

Sutra popodne s početkom u 15,30 Jug Adriatic osiguranje borit će se za petu poziciju na ovom turniru protiv Waspo Hannovera koji je bio bolji od Olympiacosa.