Vaterpolisti Juga upisali su prvi poraz u Ligi prvaka. Nakon jedanaest utakmica u kojima su upisali devet pobjeda i dva remija, Jugaši su na gostovanju u Mađarskoj kod Szolnokija – poraženi rezultatom 10:7 (2:2, 4:2, 3:2, 1:1).

Jugaši su u drugoj četvrtini pali u igri što su Mađari iskoristili i na odmor otišli s dva pogotka prednosti 6:4. Početkom trećeg dijela Rašović je pogodio za plus tri, a kada je Aleksić pet minuta prije kraja četvrtine zabio za 8:4 bilo je jasno da bodovi ostaju u Szolnoku.

Alex Papanastasiou postigao je tri pogotka dok je Loren Fatović postigao dva. Jedan su dodali Maro Joković i Marko Žuvela.

Bez obzira na poraz Jugaši su i dalje vodeći u skupini ‘B’ s tri boda prednosti pred BPM Sport managementom. U idućem kolu na bazen u Gruž stiže splitski Jadran.