Dvobojem između Stanoinvest Futsal Pule i Squarea završena je osmina finala Hrvatskog malonogometnog kupa i poznati su svi sudionici završnice, piše CROFutsal

Dubrovčani su poveli već u 5. minuti pogotkom Đuraša, ali su Puležani u posljednjim minutama prvog poluvremena i prvoj minuti drugog poluvremena zabili tri pogotka i preokrenuli rezultat u svoju korist. Pogađali su dva puta Mataja i jednom Moravac.

Gosti su u 28. minuti smanjili zaostatak pogotkom Perovića i pokušali s golmanom-igračem, ali “točku na i” i pogodak vrijedan plasmana u najboljih osam je zabio Baisel.

Hrvatski malonogometni kup, 1/8 finala
STANOINVEST FUTSAL PULA – SQUARE 4:2 (2:1)

STANOINVEST FUTSAL PULA: Darko Milanović, Igor Osredkar, David Mataja, Bernardo Difonzo, Niko Vukmir, Florijan Cindrić, Danijel Moravac, Robert Grbić, Belmin Hasanbašić, Thomas Ignacio Baisel, Srđan Lolić, Manolo Bilić, Danis Hrgota, Nikola Prelčec, trener: Nijaz Mulahmetović

SQUARE: Zoran Primić, Matej Perović, Denis Totošković, Gordan Duvančić, Mirko Hrkać, Lujo Jurišić, Antonio Noković, Luka Tešija, Hrvoje Cvjetković, Maro Đuraš, Haron Džanković, Dario Marinović, trener: Antun Bačić

STRIJELCI: 0:1 Đuraš (5′), 1:1 Moravac (18′), 2:1 Mataja (19′), 3:1 Mataja (21′), 3:2 Perović (28′), 4:2 Baisel (36′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Stanoinvest Futsal Pula 6 (3+3), Square 5 (3+2)