Nogometni klub GOŠK Dubrovnik 1919. osvojio je bod na gostovanju kod NK Neretvanac u Opuzenu. Momčad trenera Milana Petrovića odigrala je 1:1, a pogodak za izjednačenje iz kaznenog udarca postigao je Baldo Cicijelj u 83. minuti utakmice.

Poveli su domaći u 35. minuti iz kaznenog udarca. Medak ga je izborio, a Ante Babić pretvorio u pogodak. Ovo je ukupno 12 utakmica bez poraza za dubrovačke nogometaše koji su nakon tri odigrana kola ove sezone na 5 od mogućih 9 osvojenih bodova.

U četvrtom kolu GOŠK Dubrovnik dočekuje NK Zagoru, a igrat će se u srijedu, 18. rujna od 16.30 sati na stadionu u Lapadu.

Klikom na LINK pogledajte statistički pregled nakon trećeg odigranog kola; sve rezultate, poredak, raspored idućeg kola, listu strijelaca…