Square je posljednji sudionik završnice Kupa koja će se idućeg petka i subote odigrati u Puli. Dubrovčani su bili bolji od Nove Gradiške koja je imala u dva navrata rezultatsku prednost, međutim kvalitetniji domaćin je to preokrenuo u svoju korist te posve zasluženo izborio završni turnir Kupa. Ključni dio susreta zbio se u posljednjoj minuti prvog poluvremena kada Square u razmaku od nekoliko sekundi postiže dva pogotka i rezultat 1:2 okreće u svoju korist te na odmor odlazi s prednošću od 3:2. Drugi dio Square je mirno kontrolirao utakmicu postigavši još dva pogotka za konačnih 5:2, piše CROfutsal.com

SQUARE –NOVA GRADIŠKA 5:2 (3:2)

SQUARE: Alen Turuk, Ivan Daničić-Kačić, Antonio Nonković, Matej Perović, Maro Đuraš, Hrvoje Cvjetković, Marko Kuraja, Gordan Duvančić, Facundo Martin Gassmann, Mato Šimunović, Đino Čengić, Ante Franković, Niko Zrilić, Lujo Jurišić, trener: Antun Bačić

NOVA GRADIŠKA: Marko Maričević, Joško Kotarski, Kristijan Jakić, Alen Grafina, Karlo Fischer, Dario Batalo, Marko Filipović, Nikola Eller, Marinko Brkljača, Stjepan Petrović, Filip Bungić, Stjepan Zeba, trener: Gordan Pribanić

STRIJELCI: 0:1 Bungić (2′), 1:1 Šimunović (6′), 1:2 Eller -10m (19′), 2:2 Đuraš (20′), 3:2 Gasamann (20′), 4:2 Kuraja (24′), 5:2 Gassmann (36′)

U srijedu, 02. prosinca u Dnevniku Dubrovačke televizije donosimo osvrt na utakmicu trenera Nove Gradiške i Squarea te Argentinca u redovima dubrovačke momčadi Facunda Martina Gassmanna.