Sjajan uspjeh ostvarili su članovi Taekwon-do kluba Shark koji su na PH u Novalji osvojili ukupno 26 medalja, a od kojih čak 8 zlatnih – dobili su dakle osam novih prvaka Hrvatske (Nina Vukanović, Andrija Memunić, Iris Radulj, Karmen Tapalović, Roza Bukvić, Lea Katarina Capurso, Lucija Mršić i Laura Obad).

Nije mala stvar osvojiti osam medalje s obzirom kako je na PH nastupilo 17 klubova, u Novalji otprilike 400 startova!

Osim zlatnih medalja, posebno mjesto u Novalji zauzela je Roza Bukvić, koja je osvojila zlato u formama i broncu na PH. Tim povodom, ali i povodom klupskog uspjeha gostovala je s trenericom Dariom Margetom u sportskoj emisiji TIME OUT i istaknula svoje prve dojmove te zbog čega je osvojila pehar:

Cijelu sportsku emisiju TIME OUT, u kojoj su još teme bile vaterpolo, muška košarka i stolni tenis, možete pogledati u nastavku članka.