FCW

U nastavku članka donosimo pregled  3. Boćarske lige skupina Dubrovnik – Neretva i Dubrovnik te Županijske lige – skupina Dubrovnik i Dubrovnik – Župa dubrovačka.

 

III. HBL – DUBROVNIK-NERETVA
PRUD I SLAVEN NA VRHU

U ovom kolu gosti su samo uspjeli uzeti 1 bod i to Gornja Vrućica na gostovanju kod Slivna. Rijeka, Slaven, Prud i Torcida Osojnik bili su uvjerljivi domaćini i osvojili po 3 boda.

Rezultati 2. kola:
Rijeka – Hvidra Gromača 18:6
Slaven – Umčani 15:9
Slivno – Gornja Vrućica 12:12
Prud – Ploče 20:4
Torcida Osojnik – Omladinac 15:9

Poredak: 1. Prud 6 bodova, 2. Slaven 6, 3. Rijeka 4, 4. Torcida Osojnik 4, 5. Omladinac 3, 6. Umčani 3, 7. Slivno 1, 8. Gornja Vrućica 1, 9. Hvidra Gromača 0, 10. Ploče 0 bodova.

Raspored 3. kola igra se 15.09.2019. u 16,00 sati:

Omladinac – Rijeka
Prud – Torcida Osojnik
Gornja Vrućica – Ploče
Umčani – Slivno
Hvidraa Gromača – Slaven

ŽUPANIJSKA LIGA – SKUPINA DUBROVNIK
U 1. kolu, Montovjerna je iznenadila Strijelca sa mladim snagama, Bosanka je slavila u Orašcu, Komolac Ombla je pobijedila u susjedskom derbiju, dok je Hidroelektrana uvjerljivo nadigrala Petku.

Rasporedi 1. kola:
Komolac Ombla – Mokošica 12:6
Hidroelektrana DU – Petka 17:1
Strijelac – Montovjerna 6:12
Orašac – Bosanka 8:10

Poredak: 1. Hidroelektrana DU 3 boda, 2. Montovjerna 3, 3. Komolac Ombla 3, 4. Bosanka 3, 5. Orašac 0, 6. Mokošica 0, 7. Strijelac 0, 8. Petka 0 bodova.

Raspored 2. kola igra se 15.09.2019.:
Mokošica – Bosanka
Montovjerna – Orašac
Petka – Strijelac
Komolac Ombla – Hidroelektrana DU

ŽUPANIJSKA LIGA – SKUPINA ŽUPA DUBROVAČKA-KONAVLE
Brgat i Ljuta su startali sa pobjedama na domaćem terenu, dok su u Dubravci Sokol i Donji Brgat podjelili bodove.

Sokol – Donji Brgat 9:9
Brgat – Pridvorje 11:7
Ljuta – Uskoplje 16:2
Zrinski – slobodan

Poredak: 1. Ljuta 3 boda, 2. Brgat 3, 3. Sokol 1, 4. Donji Brgat 1, Pridvorje 0, 6. Uskoplje 0, 7. Zrinski 0 bodova.

Raspored 2. kola igra se 15.09.2019.:
Pridvorje – Ljuta
Donji Brgat – Brgat
Zrinski – Sokol

Komentiraj

FCW