KK Dubrovnik je u Omišu odigrao zadnju utakmicu regularnog dijela sezone Prve lige protiv KK Omiš Čagalj Tours gdje je slavio 85:68.

KK Dubrovnik je u prvom poluvremenu dobro krenuo i na leđima razigranih Vujičića, Dubelja i McArthura na poluvrijeme otišao sa 13 razlike, rezultatom 41:28.

U drugom poluvremenu su igrači Dubrovnika nastavili sa dobrom igrom i mirno priveli utakmicu kraju, a čak šestorica naših igrača je završilo sa dvoznamenkastim učinkom – Dubelj 17, Vujičić i Vodopija sa 16, Šimović 11 te Mcarthur i Vrkić po 10.

Sa ovom pobjedom Dubrovnik je završio na 4 mjestu, sa samo 2 poraza manje od vodećeg Dinama. U ligi za prvaka se prenose svi bodovi i rezultati iz regularnog dijela sezone, što znači da nas očekuje izrazito zanimljiv nastavak sezone u ligi za prvaka. Pridružite nam se u čestitkama našim igračima i trenerima i zaželimo im sreću u ligi za prvaka! – piše na službenoj stranici dubrovačkog prvoligaša.