Nakon odličnog početka sezone na TCR utrci koja je održana u Mađarskoj i osvojenog četvrtog mjesta, član Auto kluba Dubrovnik racing, Žarko Knego, ovaj vikend sudjeluje na drugoj utrci koja se održava u Austriji točnije na Red Bull Ringu u Spielbergu.

Na prvoj utrci koja je održana danas Knego je osvojio osmo mjesto u poretku dvanaest vozača. Sutra se održava druga utrka s početkom od 16.30 sati.

Startao sam s 10. mjesta, a kroz trku sam se probio na 6. mjesto. Nakon borbe sa Laszkiewiecz koji vozi WV Golf TCR sam napravio grešku i izgubio nekoliko mjesta. Do kraja trke je počela kiša i stalno sam prijetio Golfu koje na kraju nisam uspio preći.
Pobijedio je Mikica Vesnić iz Srbije s Cuprom TCR kojeg i ja vozim, rekao je Žarko Knego za Dubrovački portal.