U polufinalu prvenstva Hrvatske malonogometaši Squarea poraženi su rezultatom 5:2 unatoč vodstvu 0:2 (Kuraja, Cvjetković) nakon prvih 20 minuta. Treba istaknuti kako je u posljednjim sekundama prvog poluvremena iz udarca s deset metara propustio veliku priliku Micevski čiji je udarac obranio Bašković.. U nastavku domaćin postiže čak 5 pogodaka za uvjerljivu i potpuno zasluženu pobjedu.

Za crveno plave je sezona ovim porazom završena dok će Makarani u finalu igrati protiv Olmissuma.

NOVO VRIJEME APFEL – SQUARE 5:2 (0:2)

Prvi sudac: Sendi Soldatić
Drugi sudac: Krešimir Grgurević
Treći sudac: Josip Knezović
Četvrti sudac: Miloslav Šimac
Delegat: Ivan Ćapin

NOVO VRIJEME APFEL: Filip Bašković, Mate Vuković, Gabrijel Lasić, Anderson Alves Carneiro Da Silva, Lucas Vinicius De Santana Brito, Nikola Pašalić, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Vedran Kazazić, Marin Musinov, Sven Anton Horvath, Saša Babić, Jakša Herceg, trener: Teo Strunje

SQUARE: Alen Turuk, Haron Džanković, Hrvoje Cvjetković, Marko Kuraja, Adrijan Micevski, Antonio Konsuo, Josip Nebergoj, Maro Đuraš, Leonardo Dos Santo Pele, Mirko Hrkač, Ante Daničić, Niko Zrilić, Zoran Primić, trener: Frane Despotović

STRIJELCI: 0:1 Kuraja (3′), 0:2 Cvjetković (20′), 1:2 Osredkar (22′), 2:2 Pulinho (23′), 3:2 Osredkar (33′), 4:2 Lucas (38′), 5:2 Lucas (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Novo Vrijeme Apfel 10 (6+4), Square 9 (5+4)