U sportskoj emisiji Dubrovačke televizije, TIME OUT, koju možete gledati uživo večeras od 20 sati, gostovat će najbolji od najboljih!

U vikendu za nama čak tri zlatne medalje osvojile su dubrovačke judoke na Europskom seniorskom kupu, Ivana Šutalo iz Judo kluba Dubrovnik te Josip Bulić i Anđela Violić iz Judo kluba Dubrovnik 1966., a sjajan uspjeh ostvarila je i Petrunjela Pavić koja je osvojila brončanu medalju! Uz njih, osvrt na odličan turnir rezimirat će ispred suorganizatora natjecanja Mateo Semiz.

Osim juda, fantastičan uspjeh ostvarile su u vikendu za nama košarkašice Raguse koje su osvojile Kup Ružice Meglaj Rimac, osvrt dan nakon sjajnog rezultata u emisiji će rezimirat trenerica Cvetana Matić i predsjednik kluba Lukša Matušić.