Iako bez kapetana Hrvoja Cvjetkovića, Josipa Nebergoja, Damjana Šulića i Harona Džankovića malonogometaši Squarea pružili su vrlo dobar optor aktualnom prvaku MNK Olmissum u njegovom domu u Omišu.

Square je poveo preko Duje Reza, a na 2-0 povećao je Antonio Konsuo. Do poluvremena su domaćini smanjili (Pavić), a u nastavku utakmice stigli do egala (Kustura). Minutu i 49 sekundi do kraja Olmissum je zaigrao s igračem vratarom, a doslovno u zadnjim sekundama Nikola Pavić pogodio je za preokret Olmissuma i pobjedu – 3:2!

Za Square su u Omišu igrali Turuk, Primić,Rezo, Duvančić, Konsuo, Šimunović, Daničić – Kačić, Perić i Klečak.

U idućem kolu Square dočekuje zagrebačku Uspinjaču.

Detaljnije o utakmici donosimo pogledajte sutra u Dnevniku Dubrovačke televizije od 18 sati.