Judo klub Dubrovnik i Judo klub Mokošica pod vodstvom trenera Jakše Đapić, Borisa Čikata i Ivana Prce zajedno su otputovali na prvenstvo Hrvatske za dječake i djevojčice i juniore i juniorke održanom u Zagrebu 21.05.2022. godine i ostvarili izvrsne rezultate.

Brončanu medalju za Judo klub Dubrovnik osvojio je Marko Barač pobijedivši čak 6 borbi u najbrojnijoj kategoriji prvenstva. Nadomak medalje bila je i Tea Bencek koja je nakon dvije pobijede i vodstva u polufinalnoj borbi ipak na kraju osvojila 5. mjesto. Još su nastupili Đuro Bunda, David Obuljen, Robert Raič (3 pobjede) i Đivo Preljević (2pobjede) .

Srebrnu medalju za Judo klub Mokošica osvojio je Đivo Milutinović, a brončanu medalju Bruno Marlais. Nadomak brončane medalje bili su Ana Gate, Ivana Gavranović koje su na kraju ostvarile plasman od petog mjesta. Još su nastupili Ana Matković (7.mjesto), Nea Mesulić i Luka Ivanković.