Sinoć u sportskoj emisiji TIME OUT gostovao je Ante Ivanišević, igrač NK GOŠK Dubrovnik 1919., a povod njegovog dolaska u studio je nastavak 3. HNL jug. Dubrovački nogometaši u posljednjem kolu prvog dijela sezone gostovali su u Vodicama gdje su, unatoč vodstvu 2:0, na kraju ipak osvojili bod (2:2).

Nismo zadovoljni unatoč tome kako smo odigrali odličnu utakmicu. Od prve do posljednje minute bilo je super sve, potom nespretni jedanaesterac te autogol u 90. minuti. Vraćamo se nezadovoljni s bodom, kazao je Ivanišević.

U idućem kolu dubrovački nogometaši gostuju kod BSK ZMAJ koji je 12. u poretku 17. klubova s 19 osvojenih bodova. GOŠK Dubrovnik je u nezahvalnoj poziciji, pretposljednji je s tek 3 boda više od Vodica.

Po meni 50-50, ako mi budemo pravi i pružimo igru kao u Vodicama uopće ne sumnjamo u dobar rezultat.

Cijeli razgovor s Antom Ivaniševićem pogledajte u priloženom videu od 16. minute.