Nakon čak 34 uzastopne prvenstvene pobjede košarkašice Raguse doživjele su poraz. Na gostovanju u Zagrebu kod Medvešćaka dubrovačka ekipa izgubila je 77-66.

U sportskoj emisiji TIME OUT gostovala je pomoćna trenerica Alma Majstorović koja je pak istaknula kako im se nakon ovog poraza ‘osjećaju lakše’ – nema više teret pobjeda.

Pomoćna trenerica kazala je kako se ne pamti kad je Ragusa postigla 22 koš u dvije četvrtine. Dodala je kako ekipa nije ušla u utakmicu ‘lako ćemo’, ali kako je Medvešćak ozbiljan protivnik koji je i u Dubrovniku pokazao čvrstu igru.

– Umor je sigurno presudio. Ovo sve skupa predugo traje, odigrali smo prvi i evo već drugi dio natjecanja.. Baš nam nije raspored dobar u slijedećih tjedana na ruku, kazala je Majstorović.

U idućem kolu Ragusu očekuje Osijek u Gospinom polju, a cijelo gostovanje Alme Majstorović možete pogledati klikom na LINK od 15. minute.

Cijelu emisiju pogledajte u priloženom videu.