Sve je bilo odlučeno već i ranije, odnosno u subotu s trenutkom plasmana Bellevuea u finale zadarskog turnira. No, Dubrovčani su svoj ovosezonski primat u ovom natjecanju potvrdili i pobjedom u finalu zadarskog turnira nad momčadi Siscije iz Siska. Bellevue je pobjednik oba turnira Prve B lige, prije mjesec dana u Splitu, te sada u Zadru, tako da je suvišna svaka rasprava koja je momčad najbolja u ovom rangu natjecanja.

U finalu je Bellevue vodio cijelim tijekom susreta, iako valja pripomenuti da je Siscia pritiskala i ‘dahtala’ za vratom suparniku. Uostalom, dvije i pol minute prije kraja treće četvrtine je bilo neodlučeno (5:5), a u zadnjoj četvrtini je Siscia u dva trenutka došla na samo gol odstojanja ili zaostatka (7:6 i 8:7). Ovo potonje je bilo samo dvije i pol minute prije kraja utakmice. No, s dva pogotka u manje od minute, Bellevue je osigurao završno slavlje i u ovoj utakmici.

Detaljnije donosimo u Dnevniku DUTV večeras od 18 sati!