Na isteku 89. minute Traore je u šesnaestercu gradio loptu, a potom ju idealno nabacio na volej luksemburškog reprezentativca Sebastiena Thilla koji je pucao iz prve i skinuo paučinu.. Šerifova pobjeda (2-1) nad Realom u Madridu najveća je senzacija u povijesti Lige prvaka. Ako nije najveća, ide uz bok pobjedi Rubina Kazana nad Barcelonom 2009., piše 24sata.hr

Moldavska momčad povela je u 25. minuti golom Jakšibajeva, a najtrofejnija momčad Lige prvaka je odgovorila tek u 65. minuti preko Benzeme iz najstrože kazne. Pritisnuo je Real, Carlo Ancelotti je uveo Kroosa, Jovića, Rodryga i Luku Modrića. No, ‘kraljevi’ nisu uspjeli zabiti pobjednički gol. Ali, zato je uspio Šerif!

Na isteku 89. minute Traore je u šesnaestercu gradio loptu, a potom ju idealno nabacio na volej luksemburškog reprezentativca Sebastiena Thilla koji iz puca silovito iz prve i skida paučinu s gola Thibauta Courtoisa.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati  ovdje